Haremlique à la mer The Bodrum EDITION'da

Yaz aylarının uluslararası arenada en gözde tatil bölgelerinden Bodrum’daki lokasyonlarımıza bir yenisi daha eklendi. Haremlique à la mer’in yeni mağazası, Türk Rivierası’nın kusursuz mavi ve yeşilini yalın bir mimariyle bir araya getiren The Bodrum EDITION’da yer alıyor.

Haremlique à la mer’in rafine çizgilerini yansıtan mağazamızda, koleksiyonumuzdan zarif kaftan ve tuniklerin yanı sıra plaj, seyahat ve makyaj çantaları, clutch’lar, peştamaller, şapkalar ve terlikler geniş bir skalada sunuluyor.

Yazlık yaşam alanları ve tekneler için Haremlique Istanbul koleksiyonundan bir araya getirdiğimiz, nevresim, havlu, masa ürünleri ve aksesuarlarından oluşan özel bir seçkiyi de mağazamızda beğeninize sunuyoruz.

Haremlique à la mer The Bodrum EDITION’da; enerjik ve renkli stiliyle öne çıkan Kenneth Jane Lane marka takılar, ilhamını okyanusun derinliklerinden alan Sara Beltran imzalı Dezso mücevherler, şık ve stil sahibi Triwa marka gözlükler ve Rio de Janeiro’nun hareketli ruhunu tasarımlarına taşıyan erkek mayo markası Frescobol Carioca’nın ürünlerini de bulabilirsiniz.